| melc a întrebat:

Hei, stie cineva la ce ora incepe scoala la pedagogic, in buzau? big grin [fundita, ca daca nu zic ca dau funda, nu imi raspunde nimeni rolling eyes ]

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pe la 8 jumate 9 ca la fiecare scoala

4 răspunsuri:
| αℓγήα ツ a răspuns:

Mda stiu si cand ai nevoie de ceva si nu zici cuvantu magic "fundita" nu te baga nimeni in seamalaughing
incepe pe la 9.mai intai se asteapta sa vina toti.decii pe la 8:59 sa fi acololaughing[glmbig grin]
good looockbatting eyelashes

| mary a răspuns:

Nu sunt din buzau dar cam la fiecare liceu incepe pe la 8 si ceva. in orice caz eu o sa fiu acolo pe la 8 fara ceva.

P. S. nu trebuie sa scrii "fundita" la fiecare intrebare. de exemplu mie mi se face scarba(scuzati expresia) cand vad o intrebare cu "fundita" la sfarsit. m-am plictisit de astia care tot ofera fundite pentru a atrage raspunsuri cat mai multe

| arysa a răspuns:

Eu sunt la Eminescu si la noi incepe la 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: