| Paradise a întrebat:

Hei, stiti cumva de ce nu imi merge youtube'ul? Cand incerc sa vad ceva, imi apare negru si numai am bara aia jos, numai mi s-a intamplat? Nu se aude si nici nu se vede, ce poate fii?

3 răspunsuri:
| Paradise explică:

Pana acum mergea. Nu e ca se incarca, deci pur si simplu unde trebuia sa fie video si bara de sub el, e negru. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este de la slaba viteză a internetului. Nu îți apare bara roșie, nu? Și ecranul e negru fiindcă se încarcă?

| F1 a răspuns:

Nu ai Adobe flash player instalat.
Uite aici linkul http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html

Bafta.