| Helene a întrebat:

Hei happy

Sunt de vreo 2 saptamani la scoala in Franta, si ok stiu ca e devreme, dar sentimentele nu asteapta

Baiatul de la mine din clasa de care imi place, care la inceput nici nu se uita la mine, acum tot se uita...

Adica in ora de istorie, a pus un baiat din fata sa ma intrebe daca am facebook(discret, dar eu am auzit)

Tot cu acel baiat, la piscina la innot, el fiind pe alta...parte, vorbea prin semne cu tot acelasi baiat

A zis ceva si acel baiat a dat din cap in semn ca nu stie.

... Oare ma place?

Adica, chiar daca as stii ca ma placa, poate as mai astepta, sa se calmeze tot, sa il cunosc mai bine. Dar nu stiu de ce face aceste lucruri.Adica cand ma uit prin clasa el se uita la mine...

Help Merci!

2 răspunsuri:
| loveaholic a răspuns:

Cred ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o posibilitate sa te placa, dar asteapta sa te intrebe ceva el, personal, pana sa tragi vreo concluzie, sau,,,, daca esti o fata pe picioarele ei si cu caracter puternic poti sa il intrebu tu prima data ceva, de genul sorry dar ai cunva facebook,? pentru ca imi tot cere cineva sa-i dau add si are acelasi nume,,, vezi tu. Acum e la atitudinea ta ce vei face