| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

Hei...sunt fata.am 14 ani sh 4 luni, 1.60 inaltime, 44 de kg.credeti ca sunt prea scunda? sunt prea slaba? sh credeti ca as putea s mai cresk in inaltime daca ma apuk de baschet? FUNDA! pls raspundeti!:X

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Nu vreau sa te judec, dar ai zis sa ne spunem parerile. Eu cred ca esti cam slabuta pentru varsta pe care o ai, sincer. Chiar daca te apuci de baschet nu o sa te inalti. Poate asa sunt genele tale. Adica, semeni pe cineva din familie : mama, tata, sora/frate, matusa/unchi, verisoara/verisor etc. oh go on. Daca tu esti aceea din poza cred ca esti perfecta! Si tu ar trebui sa te simti asa. Te pup kiss. Fundita?

6 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Da,baschetul chiar inaltabig grin,si sa stii ca la varsta pe care o ai inaltimea este foarte buna,insa cativa centrimenti in plus nu ar stricabig grin, cat despre greutate zic sa mai pui cateva kilogrametongue, 44 sunt prea putinebig grin. Oricum imi imaginez ca arati bine pentru varsta ta dar poti arata si mai bine apucandu.te de baschet si mai mancand putin.
~>Take careee`!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eu joc basket din placere si s-a stii ca am 1.65 si fac 14 ani in martie, cu siduranta o sa te mai inalti. Apucate de basket sau volei :*

| Mdiidn a răspuns:

Nu esti prea slaba sau prea scunda esti super dar daca vrei sa mai cresti fa baschet.

| BiancaByaBianca a răspuns:

Eu am 20 de ani si am 1.60 si 45 de kg, am jucat si baschet 5 ani si volei si am facut si inot si tot asa am ramas.happy

| Reek54 a răspuns:

Inaltimea e buna, dar greutatea e cam mica...
Si da. daca te apuci de basket vei creste in inaltime.
eu spun sa te apuci. iti vei face un corp frumos si dezvoltat happy

| KittyBuah a răspuns:

Intr`adevar esti scunda si cam slabutSa.Eu am 12 ani si am 47 kg sh` 1.65 inaltSime.Ei bine, eu am fost la inot si sunt sigura ca de asta sunt mai dezvoltata sa spun asa.Sh` daca te apuci de baschet o sa te inaltSi te asigur deoarece iti dezvolta muschii si ii fortSeaza.Aaa si voleiul e bun. Sper ca ti-am fost de folos:*