| ConstantinescuNico1290 a întrebat:

Hei, sunt la facultate FSAS Unibuc și m-am înscris la modul psihopedagogic,
m-am dus de câte ori la curs si seminar și nu mi-a mai plăcut și nu
m-am dus să îmi confirm locul, oare am ieșit din baza de date dacă nu mi am confirmat locul sau ma pomenesc că am restanțe sau ca trebuie sa l plătesc după, Am fost sa întreb la secretariat și mi-au zis ca nu știu ele ce sa îmi zică și ca să întreb unde m-am înscris, dar eu m-am înscris online și n am pe cine sa întreb, ma puteți ajuta cu răspunsuri va rog!?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pe site ai verificat? Iar secretarele ar fi trebuit sa stie, e treaba lor.Vai si amar.laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Mă gândesc că există pe site o secțiune care specifica care sunt respinși și care nu, nu știu, încearcă și vezi

| carevaescu a răspuns:

Trebuia să întrebi acolo care este departamentul responsabil pentru procesarea înscrierilor online.

Poți de asemenea să le trimiți un e mail cu toate datele tale în care soliciți informațiile într un mod clar.

Nu strică nici să suni la numerele lor de telefon explicând situația ta și cel mai probabil te vor îndruma.

| ConstantinescuNico1290 explică (pentru carevaescu):

Pai unde sa trimit email ca eu numai știu care e adresa unde m-am înscris și nici numere de telefon nu am și nu știu ce sa fac și de unde sa aflu răspunsuri

| carevaescu a răspuns (pentru ConstantinescuNico1290):

Http://sas.unibuc.ro/contact

Ți am trimis link ul către pagina lor de contact unde vei găsi și email ul lor cât și numerele lor de telefon.