| pisi042 a întrebat:

Hei TPU, a o mare problema imi place de fostul unei prienene. Nu-mi raspunde la mesazele de pe facebook si nici nu pot sa-l sun ca si-a pierdut telefonul. Si nu stiu sa fac sa ii mai trimit mesaje sau sa incerc sa-l uit?

3 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

In primul rand, mai treci pe la scoala. Daca n`ai fost pana acum cu el, cum ai putea sa spui ca "incerci sa-l uiti"?straight face Chestia asta se intampla doar in capul tau, iar el te ignora.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu toti sunt gata sa inceapa o relatie imediat dupa ce au incheiat una. Daca e fostul unei PRIETENE atunci vorbeste cu ea, vezi daca nu cumva relatia e doar intr-un impas si exista posibilitatea sa se reantoarca unul la celalalt.

| davidpopescu123 a răspuns:

De ce sa il uiti mergi la el vorbeste cu el poate si el simte acelasi lucru! daca intr-adevar esti indragostita de el du-te si vorbeste cu el nu ai nimic de pierdut succes :* funda?