| MaRyKiDu a întrebat:

Acum 1 saptamana-2 am fost in parcul Sebastian cu niste amici si acolo erau 3 baieti de varsta mea. Unul dintre ei se uita mai atent la mine. Cand treceam pe langa prietenii lui...acestia il chemau imediat. Am impresia ca ma place. Prima oara cand m-am uitat la el eram ceva de genul : wow, wtf?! Urat e, Doamne! Apoi, cand m-am m-ai uitat de cateva ori la el, mi s-a parut dragut si a inceput sa imi placa de el. Vroiam sa ma duc sa ii cer id sau sa o pun pe prietena mea sa i-l ceara pentru mine, dar la final am plecat acasa si eu, si el si nu ne-am mai vazut de atunci. Tot incerc sa il gasesc pe facebook, id de mess, ceva... Voi ce spuneti? Sa continui cautand-ul sau sa renunt? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Cakes4me a răspuns:

Nu renunta. Incearca sa faci rost de id lui de la niste prieteni comuni... oricum, nu renunta daca iti place! :p

1 răspuns:
| trianon6666 a răspuns:

Renunta mai bine.In primul rind nici nustii cine e el.Nu il cunosti foarte bine.Te vei chinui mult pina il vei gasi, dar pina la urma poate si sa nu iti placa