| Magdda a întrebat:

Acum 2 zile m-am pus in pat sa dorm si mi-a venit in gand un baiat, un baiat necunoscut...era baiatul perfect..ma gandesc mereu la el, gandul ala m-a marcat..imi tot pun intrebarile. oare exista? oare il voi intalni? sa fie el alesul?
Nu stiu...voi ce credeti? Vi s-a intamplat vreodata asta?
Fundaaa + Recunoscatoare pe viata. happy

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Cred ca esti influentata de ceva filme/carti/superstitii. Chestiile astea se intampla probabil extrem de rar, daca se intampla.
Cred ca e doar o proiectie a mintii tale. Probabil ai nevoie de cineva. big grin
Tipi perfecti nu exista. poate calitatile pe care le avea nea caisa, erau compensate de ceva nasol.
Nu mi s-a intamplat niciodata, drept sa-ti zic, de aceea sunt sceptic.

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, cred ca visele sunt dorintele noastre, in realitate nimic nu-i perfect, pana nu intelegi asta nu vei gasi fericirea mereu vei gasi un defect pe care il vei amplifica, asa se trezesc multe la 40 de ani singure ca tot cautau printul vieti lor dar nu exista, te vei indragosti, vei suferi, plange etc dar idealul ala e o iluzie atat

| Sava_Vlad_1997 a răspuns:

Nu exista un baiat perfect in lume. baiatul pe care il placi va fi perfect din cauza iubirii tale pentru el. happy