| Valeris a întrebat:

Acum câteva zile am văzut la clasa alăturată un băiat care mi-a plăcut, dar singurul lucru care-l ştiu despre el este numele şi facebook-ul. Vreau să fac cumva să-l cunosc, dar nu pot să mă bag in seamă pur şi simplu pentru că ar fi ciudat. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Kiddy1998 a răspuns:

Pai incearca sal privesti putin mai mult si cand se uita la tine zambeste putin si intoarceti putin privirea, iar dupa asta sigur si-ar da seama ca il placi happy Sper ca intelegi ce vreau sa zic happy Bafta!