| Valeris a întrebat:

Acum câteva zile am văzut la clasa alăturată un băiat care mi-a plăcut, dar tot ce ştiu despre el e numele şi facebook-ul şi nu mă pot băga pur şi simplu in seamă. Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu vreun prieten comun care sa va faca cunostina dupa vorbiti, pe FB si o sa va cunoasteti mai bine si pe urma stie el ce este de facut!

| MaAarYa a răspuns:

Eu as zice tongue sa vb pe fb cu el sa glumesti una alta happy si macar asa te cunoaste si el mai bine tongue dupa aia va veni totul de la sine happy Si la scoala ve-ti sta imp dupa aia