| Pufulinna a întrebat:

Acum cu cronologia asta pe facebook, ma cam incurc! Cum pot sa pun o fotografie sa fie coperta de album, dau la Editeaza albumul si dupa? thinking ar fi trebuit sa apara Editeaza fotografiile. Acum cum fac? Help, please puppy dog eyes
@funda!

1 răspuns:
| Dazyy a răspuns:

Dai la editeaza albumul, si dupa in dreapta sus pe fiecare fotografie dai pe un semn si scrie '' select an option'' dai acolo si dai pe ''creeaza o coperta de album'' si gata!:d funda?