| Iubitika13 a întrebat:

Hei TPU ajutati-ma cu niste complimente sau dedicati de dragoste pentru iubit! :*

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i că vrei să îţi zâmbească mai des şi dacă îţi zâmbeşte când îi spui asta i-a plăcut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Wow, iubitule, ai penisul aproape la fel de mare ca al fostului meu iubit, felicitari armasarul meu cu par pe fund, arrrr".

| crispy a răspuns:

Ahoy! Daca complimentele nu vin din partea ta vor fi nesemnificative. Asta doresti? Gandeste te ce i ar placea prietenului tau sa auda si spunei...cu entuziasm, avant si inflacarare! big grin