| sweetyana a întrebat:

am 12 ani si nu-s tiu cum sa imi fac ziua de nastere.nu vreau ceva excentric dar ceva in care invitatii sa sedistreze bine
p. s o sa am max de invitati 12

1 răspuns:
| HappySadness a răspuns:

Intreaba-i pe prieteni ce le-ar place, sau daca stii, fa tot ce le place lor, dar vazi sa ii multumesti pe toti :) Eu la ziua mea am aruncat chiftele pe geam in cap la oameni, ne-am batut cu pateu, am spart Pinata si am facut farse la toti. si toti au plecat multumuiti :) daca vrei sa faci o pinata uite iti dau link: http://video.about.com/familycrafts/How-to-Make-a-Pinata.htm daca nu stii engleza iti spun eu ce iti trebuie: apa, faina, hartie creponata, un balon mare, si un snur. Succes si La multi ani!;)