| HahaHelllo a întrebat:

Am 14 ani si ma enerveaza de mor vara-mea de 13 care se joaca dea spionii cu ceilalti veri de 7 si 8 ani. Dar ma scoate din sarite...frate,inteleg ca vrei sa te joci dar nu ma baga si pe mine ca eu nu am 2 ani. PS. Incerc sa o bag in seama ca in cateva zile e si ziua mea si a spus ca imi da bani, multi. Daca o supăr ii spune lui maica-sa sa imi ia o bluza cu Violetta. Ma intelegeam bine cu ea, dar am crescut si ea a ramas cu copilariile in cap. Îmi vine sa ma arunc pe geam de nervi. PS. Parintii mei sunt plecati zilele astea si trebuie sa stau la bunici, unde vin toti veri.
Va rog ajutati-ma... ce sa fac sa o bat sa tip la ea sa ma lase in pace, ca ma pune sa votez cine e seful spionajului și ca trebuie sa fac asta neaparat ca nu stiu ce... PS. Chiar am nevoie de banii aia si de la parinti primesc ioc.

3 răspunsuri:
| JustAnotherDreamer a răspuns:

Iti sugerez sa incerci sa ii dai ceva mai atractiv.
Trebuie sa o atragi intr-un fel cu ceva care ii placeca sa o faci sa uite de prostia aia de joc sau sa iti ti verii ocupati ca ea sa nu mai aiba cu cine sa se joace.

| SorinelF86 a răspuns:

Aveti varste apropiate, incearca sa o scoti la plimbare, sa faceti alte lucruri impreuna, nu trebuie sa racesti relatia cu ea, doar indrumo sa-i place aceleasi lucruri ca tie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu ea, propune-i să ieşiți la o plimbare sau să faceți diverse lucruri împreună. Tu spune-i ce ai vrea să faceți şi poate va accepta.