| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani ...si incerc,probabil ca orice persoana de varsta mea, sa ma decid ce vreau sa fac in viitor.Ma gandesc ca ar fi o idee buna sa ma indrept spre jurnalism, este singura meseria care pot zice ca m-ar atreage in momentul asta.Este o idee buna, este o meserie de viitor?
Nu stiu exact ce presupune aceasta meserie..decat ceea ce am citit pe internet.
Astept sfaturile voastre!

1 răspuns:
| JayMeatSucks a răspuns:

Dupa mine...Romania merge din ce in ce mari rau, deci nici o meserie nu va fi de viitor, dar poate in alta tara da, merita sa incerci happy