| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca intr-un an se intra cu mai putin la liceu si ca in altul cu mai mult(ma refer la media pentru liceu). Este adevarat? si daca da la anul se intra cu mai mult sau cu mai putin? dau funda.
P. S:scuzati categoria.:*

Răspuns Câştigător
| OFetitsaRoz a răspuns:

Depinde de ce cunostinte au cei din generatia care vin...de exemplu la liceul din Ilfov unde sunt eu anul' trecut s-a intrat cu o medie fff mica 5.69 si anul asta concurenta a fost mai mare 7.01.Depinde fff mult si de nota pe care o vei lua la admitere deoarece la voi nu se mai ia in calcul media5-8.Oricum Bafta! Funda?batting eyelashes