| GeorgyyyBuaa a întrebat:

Hei TPU, am auzit un zvon de mai de mult de la o prietena ca o fata s a lovit cu urzica de 100 de ori pe mana si i a apaurt un nume cu rosu de baiat si cica aia e perechea ta. vreau sa stiu daca stiti si voi de asta si daca este adevarat? funda!

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Asta este o mare prostie! Cine este atât de tolomacă să își bată joc de mâna ei? Nu o să îți apară decât bășici și mâncărimi în palmă.

| Hakuouki a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Ai fi surprinsa, copii din ziua de azi asa sunt, tolomaci. big grin
Am auzit si eu de chestia asta cu urzica, dar n-am de gand sa incerc, stiu deja cu ce fete am fost si cu ce fete vreau sa fiu, nu am nevoie de o lista pe mana (evident nu va aparea vreun nume, doar sa semneze doctorul pe mana ta, in rest, BiancaL ti-a spus ce va aparea).

| scary7 a răspuns:

Asa ii afli doar prenumele daca vrei sa stii si numele de familie trebuie sa faci acest lucru si pe cealalta mana dar trebuie sa fie o dimineata de duminica (pe la ora 6)si urzica sa aiba roua pe ea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te au urzicat vreodata? este o durere destul de mare, inmulteste durerea aia cu 100 si ai sa vezi si stele verzi nu numai nume de baieti

| hp8510p a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani?

| Gogu06 a răspuns:

Am auzit si eu dar altfel. Noaptea inainte sa te culci sa dai cu capu intr-un perete pe care ai pus un tablou, pana acesta cade dupa perete. o s aiti apara numele iubitului sau iubitei scris cu rosu pe frunte, daca o sa si cada tablou dupa perete in timp ce dai tare cu capu atunci iubirea voastra e sincera si neprihanita.

| Hace a răspuns:

Doamnee... Cum ai putut sa crezi asa ceva? Nu tot ce zboara se mananca!

| Anonim2133 a răspuns:

Daca vrei sa ajungi la spital cu dita mai iritatia pe picior fa-o. laughing Ba chiar si arunca-te in urzici si o sa iti apara si pe spate numele copilului vostru.

| selfieimage a răspuns:

laughing Buna asta! Raspunsul e cam evident din comentariile anterioare deci ar fi inutil sa iti argumentez neverosimilitaea afirmatiei ulterioare. Dupa cum se vede, esti in pragul copilariei, lasa urzica, lasa baietii si ocupa-te de scoala, asta e cel mai important pentru tine acum. laughing