| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Hei, TPU straight face am facut amigdalita si cred ca e destul de grava. daca ma duc la doctor ori o sa ma fac cu mult injectii... ori cu o perfuzie de ti`e mai mare dragul. straight face am luat un trachisan si m`am dat in gat cu albastru de metil. si o sa ma dau si inainte de culcare. acum am febra si frisoane. ce pot sa fac sa`mi treaca cat mai repede?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor. El va şti sigur ce trebuie făcut şi mai bine te alegi acum cu injecţii sau perfuzie decât să apară complicaţii pe viitor.