| Axy02 a întrebat:

Hei, TPU! am facut varicela de doua saptamani si nu am iesit deloc din casa. azi as vrea sa ies. inca mai bubite rosii pe fata si niste semne, adica normal nu ar trebui sa ies din casa, dar am stat doua saptamani si nu mai suport. dar ca sa ies trebuie sa ma dau cu fond de ten, pentru ca se vad foarte nasol. pe corp am bube, dar nu asta e problema, ca au coaja, deci nu mai sunt contagioasa. problema e pe fata, ca trebuie sa ma dau cu fond de ten si as vrea sa stiu daca imi afecteaza bubele fondul de ten si daca o sa ramana cu pete pe fata daca ma dau cu fond de ten peste ele. mersi anticipat! cel mai bun raspuns care m a ajutat cel mai mult o sa primeasca funda

Răspuns Câştigător
| Raducu_Daniel_1999 a răspuns:

Nu cred ca patesti nimic de la fondul de ten, cel mai bine ar fi sa mai ramai in casa cateva zile, pana te pui pe picioare cum trebuie.

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Nuj daca e o idee buna sa-ti dai alea cu fond de ten