| anonimaidk a întrebat:

Hei TPU.Am și eu o întrebare:
Aș vrea să fac liceul în America, dar n-am nici o rudă/cunoștință acolo.Ce aș putea să fac? Chiar îmi doresc asta, dar nu știu unde o să stau și nu cred ca o adolescentă de 14-15 ani poate să locuiască singură.Are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Iti recomand sa stai aici. De ce? Pentru ca in Romania chiar se poate invata si chiar foarte bine, insa numai daca VREI. Daca doresti neaparat sa studiez in SUA, ti-as recomanda sa faci o facultate in SUA. Funda?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vise,vise,vise din pacate... irealizabile.