| SpeșălGirl a întrebat:

Hei Tpu.Am inceput sa vorbesc de ceva timp cu un baiat pe facebook,am vazut ca avem lucruri in comun si am inceput sa simtim ceva unul pentru celalalt.El m-a invitat in oras, zicand ca neaparat vrea sa ne vedem.Am acceptat, maine urma sa ne vedem dar astazi m-a intrebat daca ne putem vedea duminica din cauza unui motiv cam idiot..nu stiu ce sa cred.Prima data mi-a spus ca iesea si cu prietenii lui dar ca vrea sa fim doar noi doi asa ca a renuntat la planurile cu gasca lui.Credeti ca el chiar are o problema sau de fapt se vede cu prietenii lui maine si imi zice mie ca nu poate?

Răspuns Câştigător
| SmileyIsHappy a răspuns:

Orice ar fi, conteaza faptul ca vrea sa te vada. Poate se vede cu prietenii sau poate are o problema.Tot ce conteaza este ca nu a anulat intalnirea ci doar a amanat-o cu o zi, deci dupa parerea mea nu ar trebui sa iti faci grijiwinking

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa-l crezi si sa astepti pana duminica sa vezi ce se intampla. Daca si atunci te amana dintr-un motiv tampit, renunta.

| roxyroxy300 a răspuns:

U ai zis ca ati inceput sa simtiti ceva unul pentru celalalt asa ca nu cred ca cineva si-ar lasa persoana iubita singura ca sa iasa cu prietenii in oras.Asta e parerea mea dar nu toti baietii sunt la fel asa ca nu stiu ce sfat sa-ti dau.sorry