| Babii a întrebat:

Am luat virusul acela pentru facebook. Seara trecuta am instalat virusul.Pe el scria adobe flash si nu stiam ca e virus. am dezinstalat adobe flashul si tot nu merge. nu am scapat de el. nici antivirusul nu mai face fataa. va rogg. ajutati-ma. Funditaaaaaa

5 răspunsuri:
| Claudiw a răspuns:

Instaleaza Avira. Este printre cele mai bune antivirus-uri;).
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| cherrybomb a răspuns:

Intra in control panel si sterge-l de la add or remove
daca nu merge
reinstaleaza windowsul asa vei scapa de el

| sceptic a răspuns:

Trece singur, nu-ti duce calculatorul la reparat ca dai banii degeaba.
l-am avut si eu, virusurile astea sunt de 2-3 zile.si se duc

| madaluhsha a răspuns:

Buna. Pff si mie mi s`a intamplat, eu am luat trojanlaughing. Am folosit anti-malware, am scanat pc-ul si fisierele infectate le-am bagat in carantina. Dar cred ca am pierdut antivirusul pentru ca acum nu`mi mai apare, dar nu in fine.am scapat de el.Succeswinking

| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-run-gata