| Ceacareteiubeste a întrebat:

am mai pus odata intrebarea asta. dar nu mi s-a raspunsbig grin macar ziceti ca nu stiti.sau cevabig grinbig grin .deci.mai de mult cand eram mai mica.acum vre-othinking 8-9-10 ani nu stiu exactbig grin erau programele alea vechi de muzica la tv...pff si stiu ca era o melodie in franceza si in videoclip era o doamna care mergea pe o strada. era voce de femeie.care canta. sincer nu imi mai amintesc versurile dar stiu ca imi placea mult nu stiu aveti vreo idee? big grinhappy:-s DAU FUNDA SI VOT!

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Din moment ce nu dai nici un detaliu laughing nu prea se poate sa stim despre ce melodie este vb. Poate reusesti sa iti aduci aminte versurile.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceacareteiubeste explică:

Pe fundal era ceva cu acordeon...

| Ceacareteiubeste explică:

In instrumentala era ceva cu acordeonthinking si canta in franceza.versurile nu mi le mai pot amintii pentru ca nu stiam franceza atuncirolling on the floor si acum stiu.si nu am cum sa imi amintesc ceva d atunci.da era si ceva cu "je t`aime" parcalaughingbig grinsad imi tot vine in cap. partea aia din trecut cand stateam si dansam si ma uitam la televizorlaughing eram mica.si nu mai stiu cum se numeste.pff