| mariaxmaria a întrebat:

Hei...tpu, am nevoie de ajutor, stiiti azi e ziua fratelui meu si nu stiu ce cadou sai fac?big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Depinde de ceea ce ii place sa faca de ex daca ii place sa stea la pc ii poti cumpara accesorii pentru pc:tastatura fara fir,casti de ultima generatie,un joc pe pc, daca ii plac sporturile in aer liber:fotbal(o minge de piele,vinilin, ghete) baschet(un cos de baschet, o minge, un tricou din acela larg) etc deci ii poti lua ceva pe care sa il foloseaxsca cu placere sau ii poti lua o bratara, lantisor, etc acum totul depinde de buget si de ceea ce ii place luibig grin

funda

3 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Daca mi-ai spune ce virsta are ti-a putea da niste idei!

Răspuns utilizator avertizat
| Adda66 a răspuns:

Pai,un ceas de birou,de mana,haine (tricouri, pantaloni, costume) Daca in concediu veti merge la mare, chiar un costum de baie. Daca aveti consola WII ai putea sa-i dai niste jocuri noi. Daca citeste, chiar o carte. Poti sa-i daruiesti si un pui de pisica sau catel sau un papagal. big grin