| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi am facut dragoste cu prietenul meu si am folosit doua prezervative ca sa fim siguri. El nu si.a dat drumu in mine chiar daca a avut prezervativele. Exista posibilitatea de a ramane insarcinata? Si va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Claudys a răspuns:

Nu exista absolut nici o sansa ca tu sa ramai insarcinata. Ai putea in schimb sa folosesti doar un condom si anticonceptionale. happy

2 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Daca folosesti 2 prezervative exista riscul de a se fisura/rupe din cauza frecarii (prezervativelor intre ele) big grin

| Crisstttina a răspuns:

2 prezervative?
Saracu'!