| Heaven15 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de cineva care se pricepe cat de cat sa lucreze in photoshop. Am nevoie sa pun un obiect dintr-o poza in alta poza dar cu cateva retusuri sa para cat de real se poate. Daca se pricepe cineva va rog?

1 răspuns:
| Mariu0699 a răspuns:

Sunt foarte multe aplicatii cu care poti face photoshop. Poti sa-ti descarci "picsart", eu o folosesc sa schimb luminozitatea si ca poza sa fie mai neteda dar sunt foarte multe lucruri pe care le poti face cu aplicatia, e usora de folosit. Daca vrei mai mult ajutor, da-mi mesaj aici si iti dau numarul de wapp