| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de niste pareri.Deci...este un baiat pe care-l plac.Am vb recent cu el pe mess si imi zicea ca vrea sa se desparta de prietena lui. Dupa o zi s-au despartit, deci este singur.Am impresia ca ii place de mine, dar nu stiu sigur, pentru ca noi am fost impreuna dupa acre ne-am despartit si acum eu il plac, si el mereu vorbeste cu mine, si imi spune ca ii place zambetul meu.deci credeti ca acum o sa vrea sa fie cu mine? si daca vrea, ar trebui sa ne impacam, tinand cont ca imediatd e prima noastra despartire s-a combinat cu cealalta?

1 răspuns:
| FunDa a răspuns:

Da! de ce sa nu incerci?happy daca tu il placi si el te place o sa fie mai bine happybafta :*:*:*>big grin