| Cristian23B a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Stiti dupa doua saptamani de relatie partenerii se plictisesc usor usor de ei, totul devine monoton, adica nu mai e ca la inceput, se raceste daca ma pot exrpima astfel. Aveti idee cum se repara asta? Eventual daca se poate repara, cum se poate evita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

După 2 saptamani?!? Dar dupa 20 de ani de căsnicie cum ar trebui sa mai fie? Lasa-ti monotonia la o parte, fi ti spontani. Vizitați locuri noi, jucati-va, învățați să fiți fericiți și sa va bucurați unu de altul. Surprinde-o cu ceva. Etc

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O relație platonică e o relație adevarata?

| Savina23 a răspuns:

Dupa doar doua saptamani? Daca sunteti majori puteti face multe lucruri impreuna, ca nici nu ati avea timp sa va plictisiti...Ieșiți in oras,luati masa impreuna, mergeti la plimbare, faceti excursii, vizionati filme, etc.Sunt f multe activitati, ce va pot aprinde dragostea.