| pufoletedebomboana a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor va rog crying azi mi-am inceput viata sexuala si am folosit prezervativul, am sangerat dupa 2 ore de la contact si cand urinez ma ustura vaginul. De ce? si ce sa fac sa nu ma mai usture? va rog sa fiti seriosi sad dau funda!

Răspuns Câştigător
| BaiatSincer a răspuns:

Buna pufuletedebomboana nu ai ce sa faci este ceva normal nu ai pentru ce sa te alarmezi asa se intampla la toate fetele... funda :X:*:X

1 răspuns:
| hanzelik a răspuns:

Stai linistita e ceva normal,( o sa te mai doar de cateva ori dar dupa nu o sa mai simti durere, ma refer atunci cand o sa faci sex) si nu ai ce face sa nu te mai usture, funda?