| georgikk a întrebat:

HEI TPU am nevoie urgenta de ajutoru vostru, pe facebook din greseala cand am dat la setari dam setat o limba care imi arata numai patratele, acum nu mai stiu unde sa dau, ajuta-ma va rog si spuneti-mi pasi... Da fau la toti vot si funda la care reusesc.Va rog imi trebuie urgent!

Răspuns Câştigător
| Isabellpink a răspuns:

E acolo sus unde unde iti apare numele si poza ta si de unde dai "DECONECTRA e sagetica aia.Dai la al doilea spatiu de acolo unde e confidentialitatea si apoi in lista aia iti paare numele deci ai intrat unde trebuia :* este scrisa a 7-a limba.Si ai in dreptul fiecarei sectiunu editeaza cu albastru deci ii dai acolo la ala saptelea spatiu in dreapta unde este cu albastru si asa schimbi limba :*. Sper ca ai inteles si ca te va ajuta.

| georgikk explică (pentru Isabellpink):

Heii.multumesc mult mai salvat! Acum am setat'o mai salvat mersi mot!

| Isabellpink a răspuns (pentru georgikk):

Ma bucur :*