| Kitana123 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare
Am fost ieri la piscina si acum sunt foarte rosie pe fata, cum scap de roseata de pe fata?
e urgent
Mersi

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu scapi, pentru ca te-ai ars, dar poti sa-ti potolesti arsurile cu iaurt rece pus pe fata, sau ulei de cocos.
In cateva zile se va mai potolii si curandnu te va mai ustura.

| elle94 a răspuns:

Este anti-bronzant

| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Cred ca pielea ti-e mai sensibila, si cum apa de la piscina are clor, te-ai inrosit. ori te-ai bronzat. dar cel mai posibil e faptul ca pielea ti-e sensibila la clor