| puf1992 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare cum ati reactiona daca cel mai bun prieten te-ar saruta?!

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca mie mi-ar place de el nu as reactiona nicicum, as continuabatting eyelashes. Dar daca nu as pleca si a doua zi as incerca sa vb cu el

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu stii ca de foarte multe ori se intampla asa, un amic foarte apropiat de tine se indragostestelaughing
Poi cum sa reactionezthinking l-as intreba de ce a facut asta, dar nu cred ca m-as supara.:p Poate sa fie ceva pe momentthinking

| thekida14 a răspuns:

Pai depinde daca tie-ti place de el. daca nu-ti place intreaba-l ce-a fost cu acel sarut. si sigur, de fapt 99% el va zice ca te place si tu ii poti spune ca nu vrei o relatie pentru ca dupa ce va ve-ti despartii, clar nu ve-ti tine legatura. si nu vrei sa strici relatia de prietenie. si daca iti place la fel, il intrebi ce a fost cu acel sarut si daca zice ca ii place de tine spui ca si pe tine te atrage si tot asa mai departe. BAFTA!

| KeporLove a răspuns:

Sa sti ca eu am avut tendinta dar nu mam riscat. Am niste prietene foarte periculoase... asa ca mai bine ma aptin.

| FuckYouAll a răspuns:

Simplu. daca l`asi place l`as lasa daca nu m-asi da la oparte si i`asi spune ca relatie noastra de prietenie nu ar trebui sa fie stricata de o eventuala relatie.:*