| KatherinneMilka a întrebat:

happy am o mica intrebare. aveam o prietena cea mai buna, e cu un an mai mare ca mine din aceeasi scoala. prietenim de un an si jumatate. ne spuneam una alteia tot. de cand a venit vara prietenia noastra nu e la fel. se tot da la o fata din clasa ei. si aproape ca nu imi mai spune nimic. am incercat sa discut cu ea, dar ea spune ca cu venirea verii s-a schimbat si trebuie sa o accept asa cum e. straight face ce sa fac? vreau inapoi prietenia noastra! sad

3 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

Daca ia-i gresit cu ceva cerei scuze dar mai spune-i si ca o vrei inapoi roag-o imploaro roag-o in genuchi laughing.

| KatherinneMilka explică (pentru TonyTZu):

Pff. nu sunt eu de asta straight face

| TonyTZu a răspuns (pentru KatherinneMilka):

Atunci mai intreaba prieteni te descuri tu.happy