| Steffani a întrebat:

am o mica problema : acum 2 saptamana mi-am facut un piercing in lobul urechii. dupa 5 zile am schimbat cercelul, acum urechea este umflata si azi mi-a curs foarte mult sange... nu stiu ce sa fac, sau cum sa fac sa treaca... Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| aduu a răspuns:

Pune si tu niste spirt ( alcool sanitar ) ustura putin dar trece, iar dupa ce se isi revine la normal ia de la farmacie niste plasturi cu rivanol speciali pentru asa ceva. Dar mai sigur du-te la farmacie si sigur o sa iti dea ceva bun cu care sa iti treaca repede

1 răspuns:
| Ancutza03 a răspuns:

Hei love struck mergi la farmacie si intreaba de o crema pentru asa ceva love struck si mie mi s-a intamplat mai de mult dar nu mai tin bine minte numele cremei happy succes big grin