| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. Am o mica problema..De cand ma stiu mi-au placut numai baietii, dar ceva s-a intamplat. De ziua mea, 3 prietene au venit pe la mine. Ne plicitiseam, si cum una dintre ele (cea mai buna prietena a mea) nu mai sarutase pe nimeni..am inceput sa dezbatem acest subiect (eu sarutasem deja pe cineva, deci ea se baza pe mine ca o pot 'invata'). Si asa mai in gluma, mai in serios..am inceput sa ne sarutam..mai intai o data, dupa inca o data..si asa inca 10 minute. Nu sunt lesbi, dar trebuie sa recunosc ca mi-a placut sa o sarut si pot spune ca mai vreau...m-am mai gandit la ea intr-un mod romantic si inainte.dar nu am dat importanta acestui gand. Niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| RoryM a răspuns:

Vorbiti, cred ca este cel mai bine!

| BadAngel3 a răspuns:

Poate ca tu esti orientata spre ambele sexe. Nu vad o problema in asta. Si daca si ea s- a sarutat cu tine timp de 10 minute, inseamna ca si ei i-a placut.

| Apac a răspuns:

Bravo, ești bisexuală. Totul normal, deci stai chill.

| lupsealexia a răspuns:

Întreab-o dacă și ea s-a simțit la fel în timpul sărutului. Dacă da, ar trebui să-l repetati(doar daca chiar vreti) dar mai bine nu va ganditi la o relatie sau ceva.

Succes!