| farcasgiulia a întrebat:

HEI TPU:*:* Am o nelamurire si stiu ca pot apela la voi in legatura cu absolut orice. Este normal ca o data pe luna ( cu cateva zile inainte sa iti vina ciclu) sa ti se,, intareasca" sanii? Adica sa nu va imaginati ca sunt ca piatralaughing dar sunt mai tari decat de obicei. Astept raspunsurile voastre cat mai repede. Dau funda si vot. Mersii:*:*

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da este normal, la fel mi se intampla si mie in acea perioada a lunii happy

| Doηηa a răspuns:

Da.

| Fluture a răspuns:

Da, e foarte normal. Nu trebuie sa intri in panica. E posibil sa apara si mici dureri.