| giogeorgiana a întrebat:

Am o pagina pe facebook cu 600 de like-uri.Nu stiu cum sa o fac sa creasca. Vrea cineva sa facem publicitate prin poze sau ceva? De un an o am.Nimeni nu vrea sa ma ajute...

5 răspunsuri:
| Rocsaanna a răspuns:

Nu inteleg ce va chinuiti atata cu like-urile, cine vrea sa iti dea iti da pur si simplu.
Si eu am pagina si o am de la inceputul anului, dar n-am facut niciodata publicitate si am 1654 de like-uri, insa niciodata nu am facut publicitate sau chestii de genu, ci am lasat la aprecierea fiecaruia...insa tot ce pun pe pagina si fac, fac din placere, nu pentru like-uri. In fine happy Fiecare cum vrea.
Daca vrei imi poti da pagina ta ca sa ma uit peste ea? big grin happy

| Rocsaanna a răspuns (pentru giogeorgiana):

Multumesc!

Pagina e ok si ceea ce postezi tu, insa e mica. Si eu cand aveam numarul asta de like-uri pe pagina nu prea vedeam like-uri la poze, insa alt dezavantaj e ca activitatea ta de pe pagina pot sa zic ca e varza sad.

Tot ce poti sa faci e sa postezi in continuare si abia cand faci rost de 1000 de like-uri pe pagina si o sa iti creasca activitatea, o sa mai vezi cate un like.

In rest iti urez succes! ^_^

| xXxRadu a răspuns:

Am si eu o pagina de cam 1200 de likeuri de cateva luni, acolo postez desenele mele...lasa-ti linkul cu pagina...

| CrazyGirll a răspuns:

Am si eu una de 232. Facem pubb prin 10 poze? Funda? big grin