| Minna1pupic a întrebat:

Am o poveste ciudata. Imi place de un tip din clasa, dar cred ca el nu ma place. Lucrurile devin din ce in ce mai ciudate... a inceput cand ne-am tinut de mana intamplator fara sa stim, apoi era sa cad la scoala si el m-a prins. E super dragut! Adica am inceput sa il visez si chestii. Credeti ca am patit ceva anume? Sau doar sunt indragostita? Si ce este cu mesajele din vis, cand il visez?
Rog seriozitate! Dau funda la el mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti indragostita putin. Putin mai mult,chiar.
happy
Mesajele din vis sunt doar gandurile tale intense legate de el,ganduri pe care le depozitezi in subconstient si le vezi in timpul somnului cand subconstientul se descarca si se degajeaza de incarcatura lui,e preocuparea ta obsesiva legata de persoana lui,nimic altceva.
Linisteste-te putin si invata sa-l observi si sa te apropii de el ziua,sa preferi realul,nu virtualul,nu visele, e mult mai sanatos.
Incearca sa deveniti prieteni, sa va cunoasteti mai bine, sa fiti tot mai apropiati.
E un inceput frumos al unei povesti si mai frumoase.
Fii mai realista, insa!
happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai patit nimic deosebit!

| Minna1pupic explică (pentru neutrino):

Stiu... dar cu mesajele din vis ce este?

| neutrino a răspuns (pentru Minna1pupic):

Asa viseaza toti copiii (adolescenti), si nu numai... Difera doar persoanele visate.

| Daniella3 a răspuns:

Este normal sa ai vise, deoarece esti indragostita de acea persoana, nu au nici o legatura mesajele din vise, e doar paranormalul tau care lucreaza deoarece nu sti ce sa faci ca sa te apropii de acea persoana. Cel mai simplu ar fi sa mergi si sa-i spui ce simti, daca apreciaza lucrul asta e clar ca se poate sa fie si pentru el ceva, daca isi bate joc nu are rost sa stai deoarece nu e serios. happy