| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care a visat numarul 20, pur si simplu!
Stiti vreo semnificatie? Adica, mi se pare foarte ciudat si ma intrebam ce inseamna... Voi stiti?

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

20 - entuziasm, energie, speranta, incredere, dar si anxietate, nevoie de asociere, dorinte de realizare pe toate planurile; Sper ca te-am ajutat funda?:X

1 răspuns:
| Smiiilee a răspuns:

- numere pare - sentiment de armonie, de echilibru, de implinire, de complet, de intreg;
- numere impare - singuratate, izolare, sentiment de neimplinire, de dezechilibru, complexe, inhibitii, nevoie de asociere, de colaborare;