| daniela01game a întrebat:

Am o prietena care sa suparat pe mine, pentru ca nu am bagat-o in seama. Si am incercat sa vorbesc cu ea sa ii explic de ce nu am bagat-o in seama. Nu vrea sa ma asculte, o strig se uita la mine dupa intoarce capul. Ce sa fac?
Va rog ajutati-ma, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Iti plateste cu aceeasi moneda.
Ce copilarii! sad

| WaterDrop a răspuns:

Trimite-i un mesaj prin care iti ceri scuze pentru ce ai facut si ca ti-ar face placere sa o revezi iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i un mesaj, pe ala sigur o sa-l citeasca. Daca esti prietena ei, banuiesc ca ai numarul ei.

| daniela01game explică:

I-am dat mesaj si nici macar nu imi da cu seen, in plus ma vad cu ea in fiecare zi. Mai ajutati-ma va rog, raspunsul cel mai bun primeste fundita!