| CoriiKidd a întrebat:

Hei TPU.
Am o prietena foarte buna love struck si o cunosc de mult timp.As vrea sa ii fac un cadou (gen o bratara a prieteniei ) dar sa fie cv mai special love struck asa sa avem amandoua. ce i-as putea da? daca se poate sa fie ceva handmade(facut de mana ) big grin si tot odata special.Dau FUNDA pentru cele mai ingenioase idei.

[P.S. : Fara felicitari si chestii din hartie sau cine stie ce bijuterii.; o3 ]

2 răspunsuri:
| Iyoana a răspuns:

Buna Corii!
Pai sunt pe YouTube tot felul de linkuri care cred ca te-ar ajuta. EU momentan sunt pe telefon, dar fac tot posibilul sa te ajut, nu pot intra pe doua siteuri deodata. Deci intri pe YouTube si scrii Bratarile prieteniei. Si iti apar tot felul.
Succes! Sper ca te-am ajutat!

| AdySmarty a răspuns:

Ii poti lua un lant cu zodia ei de exemplu si eu am primit de la un prieten foarte buna asta si de fiecare data cand ies prin oras il port ca semn de prieteniewinking