| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...am incercat sa o rezolv dar nu reusesc. Mai exact cand vreau sa intru pe facebook imi apare mereu asa : [ si cand ma deconnectez chiar daca folosesc alt idi ]

http://imageshack.us/a/img10/1064/1bi9.jpg

Nu stiu cat de bine se observa dar casuta de la idi si parola sunt galbene si linkul este cam ciudat. Mentionez ca am reinstalat google chrome dar nimic.

Stie careva ce ar putea fi?... ofer funda.

3 răspunsuri:
| DunareClaudiu a răspuns:

Nu este nimic in neregula, iti apare culoarea galbena pentru ca ti-a salvat id-ul si parola.Incearca cu mozilla firefox si vezi daca e la fel.

| Sunnyツ a răspuns (pentru DunareClaudiu):

Problema este, am uitat sa mentionez, ca nu-mi mai apare nici un idi cum ar fi normal. Doar acela.

| DunareClaudiu a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu stiu ce sa zic, instaleaza Mozilla firefox poate iti merge sau incearca cu Internet explorer sa vezi daca tot la fel face.