| Rocsannet a întrebat:

Am o problema cu pistruii. :-s. M-am dat si cu zeama de lamaie si acum ma dau de o luna cu FAVISAN, dar nu are nici un efect. Ce as putea sa fac? Nu ii suport deloc. Si am si probleme cu greutatea... >:". Am 50 de kg si vreau sa am 45... niste sfaturi? FUNDA! big grin.

1 răspuns:
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Oaw pistrui! imi plac fetele cu pistrui, dar daca tie nu atunci ca idee fereste-te de razele directe ale soarelui pentru kg in minus : sport, mers pe jos in pas vioi cat se poate de mult, bicicleta... succes!