| Ankiiiiiii a întrebat:

Am o problema cu router-ul wireless. Nu stiu cum sa-l configurez. Este ASUS RT-N12E. Am modem de la Romtelecom, Click Net si am bagat toate cablurile si tot nu merge. L-am instalat si imi apare ca e conectat dar dupa 2 minute se deconecteaza si imi apare : ASUS-79E8 este deconectat deoarece nu are raspuns de pe Internet. Chiar nu mai stiu ce sa fac acum. Help meee!

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

! posibil sa fi arenjat cablurile rau uitate cu atentie.

| Axys a răspuns:

Sa sti ca la un pc -conteazaa ORa si daca setata corect ca sa mearga netul.

| Axys a răspuns:

Dar in primul rand! Asigurate ca
cablurile sun arenjate Corect la loocurile lor apoi verifica Data si ora si daca tot nu mege insemna ca ceva s-a intamplat sa setarile internetului.

| Ankiiiiiii explică (pentru Axys):

L-am rezolvat dar mersi oricum happy.