| kkourtney a întrebat:

Am o problema....deci sunt destul de geloasa si nu prea am incredere in prietenul meu ( desi nu mi-a dat niciodata motive, intotdeauna s-a purtat perfect cu mine). El pleaca la mare impreuna cu parintii lui si il tot intreb detalii despre plecarea lui si imi tot spune ca nu stie exact puppy dog eyespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| CricketXTM a răspuns:

Trebuie sa ai mare incredere in prietenul tau, daca nu ai incredere in el, o sa-l pierzi intr-o zi. Si daca esti geloasa, inseamna ca il iubesti foarte mult :*. Si daca pleaca la mare cu parintii lui, il intrebi dupa ce se intoarce, il intrebi cum a fost, daca s-a distrat etc. Si ca ti-a fost dor de el. Sper ca te-am ajutat :*

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Imagineaza-ti ca increderea e un test si avand incredere in el iti demonstrezi cat de mult il iubesti!

| MaddieXwi a răspuns:

Fiind geloasa, e dovada ca nu ai incredere in el. Incearca sa nu iti mai imaginezi tot felul de lucruri..si spunandu-ti. oare ce face? de ce nu raspunde? oare s-a suparat pe mine. O relatie fara incredere nu dureaza mult, si cu timpul se deterioreaza. asa ca, atata timp cat el nu iti da motive, nu te ingrijora happy

| Adic45 a răspuns:

Eu zic sa-l mai lasi catva timp asa sa vezi cum decurg lucrurile... apoi daca vezi ca tot nu-ti zice, il tot intrebi in fiecare zi pana pleaca la mare( vezi daca poti afla ceva)iti urez succes :*( te rog, poti sa-mi dai simie niste sfaturi la intrebarea mea?big grinhappy