| Xoxo222 a întrebat:

Hei TPU.
Am o problema.
Eu si iubitul meu nu stam inacelasi judet ...si nu stim cum sa facem ca sa ma lase ai mei sa ma duc la el ...nu am vorbit cu ei inca dar daca le voi spune sunt sigura ca nu ma vor lasa sa merg nici unde...ce sa fac?!?!:"((

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce varsta ai, sub 18 ani asculti de parinti, peste ai dreptul sa mergi la el fara voia lor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupunem ca ai maxim 16 ani, caz in care nu vad de ce ti ar da voi ai tai sa faci ceea ce zici tu acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce nu vine el?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu il lasa ai lui logic

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pierdere de timp cine stie cu care e el acuma si tu te gandesti la intarnire, ghici ce va vrea la intarnire daca o vrea, poate face misto de tine

| NoRegretsxx a răspuns:

Minte-i.

| Devilgrim a răspuns:

Mai ai timp devil