| Directioner69larryshipper a întrebat:

Am o problema. Imi place de un baiat mai mare decat mine cu 2 ani si nu cred ca o sa vrea sa fie cu mine. Plus ca i-a spus unui prieten ca sunt urata. si la anul se va muta de la scoala mea. Ce sa fac ca sa ma placa?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Și, într-adevăr, chiar ești urîtă?
Asta e și părerea ta despre tine?

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul zic ca nu trebuie sa te rogi de un baiat care i-a spus unui alt baiat ca esti urata, incearca sa ai demnitate.

| R0R0 a răspuns:

Nu poți face nimic.

| TTCobain a răspuns:

Nu te milogi de ala sa te placa. Pari disperata... Nu poți obliga pe cineva sa te placa, iar dacă el crede ca ești urata, asta e. Nu contează părerea unui băiat amarat, tu trebuie sa ai demnitate și sa îl lași dracu de băiat. Și ai sa vezi ca mai târziu o sa vina ei la tine happy. One question :Cati ani ai?