| MariaMikaelson a întrebat:

Hei TPU am o problema...nu am mai fost intro relatie de vara trcuta si nu stiu cum parca sunt disperata sa fiu cu cineva deoarece aproape toate prietenele mele au prieten si vreau sa fiu si eu cu cineva. Ce sa fac? Fara jigniri. FUNDITA:*

2 răspunsuri:
| DaianaDiana a răspuns:

Păi în primul rând nu ar trebui să îți pui aici sufletul pe tavă, iar în al doilea rând încearcă să te începi să vorbești cu cineva... Un băiat care te atrage, sau care crezi că ar fi pentru tine. nu visa la prinți pentru că ei au dispărut de mult! :3 Baftă

| Andraa16asd a răspuns:

Nu te poti numi 'disperata', nu ii cuvantul potrivit si nici nu esti din punctul meu de vedere. :* Daca vrei sa fii cu cineva, o sa vina si acel moment mai ales daca chiar vrei asta. Apropiete de baietii care ti se par draguti, te intelegi bine cu ei si poate incetu cu incetu se infiripeaza ceva.