| DarkBlood11 a întrebat:

Hei TPU, am o problema. Pe facebook nu imi merge chat-ul si nici sa dau like sau sa comentez. Imi puteti spune cum sa refac ca sa pot sa vorbesc din nou pe chat? puppy dog eyes Dau Fundaa! P.S. Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
Sepoate ca cineva sa te fi raportat pentru ca ai facut ceva rau.In cazul acesta trebuie sa astepti ceva timp ca ti-l vor debloca
Sper ca te-am ajuatat.
PA, pa

1 răspuns:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Nu prea ai ce face în situația asta. Ori cei de la Facebook ți-au blocat contul pentru 30 de zile că ai trimis multe cereri sau ai jignit și cineva te-a reportat sau cineva pur și simplu te-a blocat. Fundă?