| AnnaAnnne a întrebat:

Hei,TPU am probleme cu contul de Gmail. Mai exact atunci cand ma conectez cu el in android market şi download ez o aplicatie si vreau să i dau x stele imi spune "Join Google plus " şi după ce dau join imi apare "Sorry, unfortunetly Google plus couldn't set up your profile. Try later ". Promit FUNDA.Va mulţumesc

1 răspuns:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Daca vrei sa dai stelute la aplicatie trebuie sa iti faci cont Google plus, nu ma pricep cum sa explic cum sa faci, dar nu merge sa dai stelute fara cont, este o defectiune la chestia cu google plus daca dai join in si nu merge, probabil ca adresa nu merge, google plus e dif de gmail,. funda